https://adlinnews.ir

شناسه خبر :1267
۱۱ تیر ۱۳۹۸ - ۱۴:۳۷

مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان غربی گفت: با توجه به ضرورت مصرف بهینه، در تابستان امسال از مشترکان صنعتی و کشاورزی انتظار داریم در ساعات پیک صنعت برق را یاری نمایند.

اکبر حسن بگلو مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان غربی در ادامه افزود: از بابت کاهش بار در ساعات پیک در سال گذشته به مشترکان صنعتی و کشاورزی استان در قالب طرح های تشویقی مدیریت مصرف مبلغ ۵۴ میلیارد ریال پاداش پرداخت شده است.


این مقام مسئول همچنین از واحدهای صنعتی، عمومی و اداری دارای مولد اختصاصی یا اضطراری برق استان خواست نسبت به آماده سازی و بهره برداری از این مولدها در ماه های تیر و مرداد از ساعت ۱۲ تا ۱۸ اقدام نمایند.


حسن بگلو خاطرنشان کرد: حداکثر بار مصرفی تعیین شده برای تابستان سالجاری در آذربایجان غربی ۱۰۸۹ مگاوات می باشد که نسبت به حداکثر بار تامین شده در تابستان سال گذشته ۱۰۴ مگاوات بیشتر است.

پ
دفتر ارتباطات مردمی دکتر وحید جلال زاده نماینده مردم ارومیه در مجلس افتتاح شد تذکر نادر قاضی پور در صحن مجلس به ۲ وزیر در مورد اهانت قومیتی طرفداران پرسپولیس اظهار ندامت پرسپولیسی ها از اهانت به طرفداران تراکتور چه کسانی از آمدن وحید جلال زاده ناراحتند؟ بهسازی و آسفالت ۷۲ کیلومتر راه روستایی با اعتبار نزدیک به ۳۰۰ میلیارد ریال زنوزی مالک تراکتور: به خاطر یک بازی مردم را به جان هم می اندازند بیش از ۲ میلیون نفر تحت پوشش بیمه سلامت در آذربایجان غربی هستند نیروهای مسلح باید همواره آماده ایفای نقش در صورت نیاز باشند صحبت مدیران ورزش استان و تبریز درباره برف استادیوم یادگار امام حمله هواداران سردار بوکان به مهدی پاشازاده سرمربی شهرداری ماهشهر
نظرات و تجربیات شما
نام:
ایمیل:
* نظر شما: