به گزارش آدلین نیوز، علی عبدلی مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی آذربایجان غربی در نشست شورای معاونین و مدیران شرکت با بیان اینکه امورات محوله به هر کدام از واحدها باید با جدیت و درایت پیگیری شود، گفت: در سال رونق تولید در واقع با توجه به ماهیت کاری شرکت شهرک های صنعتی که همانا تأمین زیرساخت ها جهت جذب سرمایه گذاری در بخش تولید و در نتیجه رونق تولید می شود باید تلاش بیش از پیشی بکار برد.

این مقام مسئول با اشاره به اینکه زیباسازی شهرک ها و نواحی باید مورد توجه ویژه ای قرار گیرد، اظهار داشت: برای این امر نیازمند همکاری جدی شرکت های خدماتی شهرک ها و نواحی صنعتی می باشیم.

عبدلی در ادامه با تأکید بر نظارت دقیق بر انجام پروژه های در دست اقدام در شهرک ها و نواحی صنعتی، تصریح داشت: در حال حاضر تعداد ۵۸ پروژه عمرانی در دست اقدام وجود دارد که با تکمیل و بهره برداری از این تعداد پروژه، زیرساخت شهرک ها و نواحی صنعتی استان از وضعیت مطلوب تری برخوردار خواهند شد.

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی آذربایجان غربی با بیان اینکه یکی از مشکلات موجود، کمبود زمین های صنعتی قابل واگذاری به متقاضیان سرمایه گذاری در بخش صنعت در استان می باشد، گفت: باید از تمام ظرفیت و تلاش خود جهت تهیه اراضی مورد نیاز برای ایجاد زیرساخت ها جهت توسعه شهرک ها و نواحی صنعتی بهره گیریم.