https://adlinnews.ir

شناسه خبر :3044
۰۴ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۸:۲۳

علی اکبر محرابیان با کسب اکثریت آرا از سوی نمایندگان مجلس شورای اسلامی، وزیر نیروی دولت سیزدهم شد.

در جلسه رای اعتماد مجلس به وزیر پیشنهادی نیرو، “علی اکبر محرابیان” توانست با کسب رای اعتماد از ۲۲۰ نفر از نمایندگان مجلس، سکاندار جدید صنعت آب و برق کشور شود.

در جلسه بررسی صلاحیت گزینه معرفی شده وزارت نیرو دولت مردمی، “علی اکبر محرابیان” توانست از میان ۲۸۵ رای اخذ شده، ۲۲۰ رای موافق، ۴۷ رای مخالف و ۱۵ رای ممتنع را کسب کند و بدین ترتیب با رای اکثریت نمایندگان مجلس، بر کرسی وزارت نیرو تکیه بزند.

بر اساس این گزارش، “علی‌اکبر محرابیان” متولد سال ۱۳۴۸ دارای مدرک کارشناسی ارشد در رشته علوم اقتصادی از دانشگاه تهران و کارشناس مهندسی عمران است که در سوابق اجرایی وی، وزیر صنایع و معادن دولت های نهم و دهم، دستیار ویژه رئیس جمهور ایران در دولت دهم و رئیس هیئت مدیره مرکز عمران ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) دیده می‌شود.

پ
دفتر ارتباطات مردمی دکتر وحید جلال زاده نماینده مردم ارومیه در مجلس افتتاح شد تذکر نادر قاضی پور در صحن مجلس به ۲ وزیر در مورد اهانت قومیتی طرفداران پرسپولیس اظهار ندامت پرسپولیسی ها از اهانت به طرفداران تراکتور چه کسانی از آمدن وحید جلال زاده ناراحتند؟ بهسازی و آسفالت ۷۲ کیلومتر راه روستایی با اعتبار نزدیک به ۳۰۰ میلیارد ریال زنوزی مالک تراکتور: به خاطر یک بازی مردم را به جان هم می اندازند بیش از ۲ میلیون نفر تحت پوشش بیمه سلامت در آذربایجان غربی هستند نیروهای مسلح باید همواره آماده ایفای نقش در صورت نیاز باشند صحبت مدیران ورزش استان و تبریز درباره برف استادیوم یادگار امام حمله هواداران سردار بوکان به مهدی پاشازاده سرمربی شهرداری ماهشهر
نظرات و تجربیات شما
نام:
ایمیل:
* نظر شما: