https://adlinnews.ir

شناسه خبر :3413
۱۱ مرداد ۱۴۰۲ - ۱۹:۲۶

مدیرکل ورزش و جوانان آذربایجان غربی از انجام اقدامات لازم جهت رفاه حال تماشاگران و ایجاد نظم و امنیت در جریان مسابقات والیبال مردان آسیا در ارومیه خبر داد و خواستار تسریع در روند آماده سازی سالن های ورزشی شد.

به گزارش آدلین نیوز به نقل از خبر فوری ارومیه، سجاد بیرامی -مدیرکل ورزش و جوانان آذربایجان غربی- ضمن تاکید بر تسریع روند آماده سازی زیرساخت‌های ورزشی شهر ارومیه برای برگزاری مسابقات والیبال قهرمانی آسیا، روند آماده سازی سالن‌های ورزشی غدیر و آهندوست ارومیه را مطلوب ارزیابی کرد.

این مقام مسئول در بازدید برخی مدیران دستگاه‌های اجرایی و اعضای کمیته‌های مختلف بیست و دومین دوره مسابقات والیبال قهرمانی مردان آسیا ۲۰۲۳ از تکمیل روند آماده سازی سالن‌های ۶ هزار نفری غدیر و ۳ هزار نفری شهیدان آهندوست ارومیه خبر داد.

مدیرکل ورزش و جوانان آذربایجان غربی در این بازدید اظهار داشت: براساس برنامه ریزی های انجام شده، اقدامات لازم در جهت رفاه حال تماشاگران و ایجاد نظم و امنیت در جریان این رقابت‌ها در سالن های ورزشی غدیر و شهیدان آهندوست ارومیه در حال انجام است.

بیرامی تصریح کرد: اقدامات انجام شده در راستای میزبانی بیست و دومین دوره مسابقات والیبال قهرمانی مردان آسیا در ارومیه مورد ارزیابی قرار گرفت و مقرر گردید در مهلت باقیمانده تا شروع بازی ها، روند آماده سازی و محوطه سازی سالن‌ها تسریع یابد.

وی خاطر نشان ساخت: به منظور رضایت و رفاه حال تماشاگران فهیم و والیبال دوست ارومیه، ایجاد نظم و امنیت و نحوه حضور این عزیزان در زمان برگزاری مسابقات از دیگر مباحثی بود که در این بازدید بررسی گردید و به بحث گذاشته شد.

گفتنی است، شهر ارومیه به عنوان پایتخت والیبال آسیا، از ۲۸ مرداد تا چهارم شهریور ماه سال جاری، میزبان بیست و دومین دوره مسابقات والیبال قهرمانی مردان آسیا خواهد بود.

پ
دفتر ارتباطات مردمی دکتر وحید جلال زاده نماینده مردم ارومیه در مجلس افتتاح شد تذکر نادر قاضی پور در صحن مجلس به ۲ وزیر در مورد اهانت قومیتی طرفداران پرسپولیس اظهار ندامت پرسپولیسی ها از اهانت به طرفداران تراکتور چه کسانی از آمدن وحید جلال زاده ناراحتند؟ بهسازی و آسفالت ۷۲ کیلومتر راه روستایی با اعتبار نزدیک به ۳۰۰ میلیارد ریال زنوزی مالک تراکتور: به خاطر یک بازی مردم را به جان هم می اندازند بیش از ۲ میلیون نفر تحت پوشش بیمه سلامت در آذربایجان غربی هستند نیروهای مسلح باید همواره آماده ایفای نقش در صورت نیاز باشند صحبت مدیران ورزش استان و تبریز درباره برف استادیوم یادگار امام حمله هواداران سردار بوکان به مهدی پاشازاده سرمربی شهرداری ماهشهر
نظرات و تجربیات شما
نام:
ایمیل:
* نظر شما: