https://adlinnews.ir

شناسه خبر :2377
۰۵ فروردین ۱۳۹۹ - ۷:۳۷

رئیس دانشگاه علوم پزشکی آذربایجان غربی گفت: تعداد فوتی های کرونا در آذربایجان غربی از ۲۷ نفر به ۳۵ نفر در طی یک روز افزایش یافت.

جواد آقازاده در جمع خبرنگاران با اشاره به آخرین وضعیت شیوع ویروس کرونا در آذربایجان غربی اظهار کرد: تعداد فوتی های کرونا در آذربایجان غربی از ۲۷ نفر دیروز به ۳۵ نفر افزایش یافت یعنی شاهد افزایش هشت نفری تعداد متوفیان هستیم.

وی تصریح کرد: تا کنون از یک هزار و ۲۹۶ نفر در آذربایجان غربی تست کرونا انجام شده و از این تعداد ۲۳۴ نفر بهبود یافتند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی آذربایجان غربی با اظهار تاسف از رشد تعداد بیماران در استان و شهرستان ارومیه گفت: دیروز ۱۴۴ نفر در ارومیه مبتلا به کرونا بودند که با افزایش ۱۳ نفری، به ۱۵۷ نفر رسید.

وی بیان کرد: متاسفانه شیوع کرونا در شهرستان های بوکان و خوی نیز جای نگرانی داشته و شمار مبتلایان در بوکان از ۵۸ دیروز به ۶۴ و در خوی از ۳۹ به ۵۲ نفر افزایش یافته است.

منبع: تسنیم

ارومیه، آذربایجان غربی، کرونا، تست کرونا، علوم پزشکی

پ
دفتر ارتباطات مردمی دکتر وحید جلال زاده نماینده مردم ارومیه در مجلس افتتاح شد تذکر نادر قاضی پور در صحن مجلس به ۲ وزیر در مورد اهانت قومیتی طرفداران پرسپولیس اظهار ندامت پرسپولیسی ها از اهانت به طرفداران تراکتور چه کسانی از آمدن وحید جلال زاده ناراحتند؟ بهسازی و آسفالت ۷۲ کیلومتر راه روستایی با اعتبار نزدیک به ۳۰۰ میلیارد ریال زنوزی مالک تراکتور: به خاطر یک بازی مردم را به جان هم می اندازند بیش از ۲ میلیون نفر تحت پوشش بیمه سلامت در آذربایجان غربی هستند نیروهای مسلح باید همواره آماده ایفای نقش در صورت نیاز باشند صحبت مدیران ورزش استان و تبریز درباره برف استادیوم یادگار امام حمله هواداران سردار بوکان به مهدی پاشازاده سرمربی شهرداری ماهشهر
نظرات و تجربیات شما
نام:
ایمیل:
* نظر شما: